Septembrové Dni dobrovoľníctva 2015

Milé dobrovoľníčky,  milí dobrovoľníci,

s radosťou vám oznamujeme, že tak ako každý rok sa aj tento september už po siedmy krát budú konať Dni dobrovoľníctva.

Národné dobrovoľnícke centrum CARDO sa už jedenásť rokov snaží prepájať organizácie, firmy a dobrovoľníkov, a tak vytvárať pridanú hodnotu v našej spoločnosti. Dni dobrovoľníctva sú preto vnímané ako jedna z kľúčových každoročne hromadne organizovaných udalostí dobrovoľníckeho charakteru na Slovensku. Dni, počas ktorých dúfame, že množstvo skúsených aj nových dobrovoľníkov sa bude vo väčšej miere snažiť prispieť svojou troškou organizáciám tretieho sektora, ktoré dobrovoľnícku energiu vedia zužitkovať na dobré účely, a tak majú mimoriadnu dôležitosť v propagácií tejto udalosti.

Pozývame všetky organizácie, skúsených dobrovoľníkov, či ľudí, ktorí sa s myšlienkou dobrovoľníctva ešte len pohrávajú, aby neváhali a pridali sa k tejto udalosti s tradíciou.

Ak si sa ešte neocitol v koži dobrovoľníka, Dni dobrovoľníctva sú výborná príležitosť, ako sa veľmi ľahko spriateliť s organizáciou, s ktorou tak nadviažeš prvý kontakt. Získavanie nových skúseností a zručností, a zároveň pomoc tvojej komunite sú dôvodom, prečo nevynechať Dni dobrovoľníctva ani tejto rok. Všetko, čo je potrebné urobiť, je sledovať našu stránku www.dobrovolnictvo.sk, a vybrať si podujatie, ktoré najviac vyhovuje tvojim kritériám. Netreba mať špeciálne zručnosti ani vedomosti, stačí len ochota zapojiť sa.

Prostredníctvom našej CARDO stránky budeme zverejňovať podujatia už v polovici augusta, na ktoré by u nás prihlásené organizácie radi privítali vás, svojich budúcich dobrovoľníkov (môžete tak urobiť na adrese dnidobrovolnictva@dobrovolnictvo.sk ). Je to výborná príležitosť prezentovať svoju organizáciu a zároveň získať nové posily do svojich radov. Veríme, že široké spektrum podujatí priláka čo najviac dobrovoľníkov do Vašich organizácii.

Tešíme sa na Vašu účasť.

Text zverejnený na webovej stránke dobrovolnictvo.sk .

Text s tlačovou správou je zverejnený na www.dobrovolnictvo.sk .

Informácie o Redaktor

Obrázok používateľa Redaktor

Krátke info o sebe (nepovinné)

Redaktor portálu Christ-Net.Sk

Zobraziť celý profil používateľa

Redakčné články