Vinobranie s Marcelkou

21.09.2014
Na Vinobraní som stretol Marcelku z nášho bývaleho stretka a ako obyčajne sme sa rozprávali o Bohu. Bola tým zasiahnutá, niečo ju muselo trafit dosť hlboko
lebo mala v očiach slzy. Vravel som jej aký život a aké veci môže zažívať ak má za sebou skutočný krst a verí Bohu.
Svedčil som o uzdraveniach ale nemohol som jej ukázať nejaké z videí lebo bolo prisilné svetlo a nedalo sa pozerať na display mobilu.
Vravím, je tu dosť ľudí lepšie ako sto ráz počuť je raz zažiť, poďme nájsť niekoho kto potrebuje pomoc a uvidíš aké je to prosté.
Vyrazili sme ku stánkom. Hneď na kraji predávali vrecúška s obilím nahrievané v mikrovlnke aby si ich ľudia prikladali na krk a hriali si tak šiju.
Napadlo ma, že také dačo predsa robia tí čo majú problém s chrbticou alebo niečo podobné, tak som sa opýtal či im to aj pomáha.
Predavačka potvrdila, že áno a tak som pokračoval či aj teraz pociťuje nejaký problém alebo bolesť.
Začala mi opisovať, že máva bolesť od ľadvín a má pricviknuté nejaké nervy v chrbtici a že jej to vystreluje aj do nohy a stále cíti určité bolesti.
Hovorím ak dovolíte skúsim vám pomocť. Ochotne privolila a ukázala mi kde ju teraz bolí. Bolo to v dolnej časti chrbta na ľavej strane.
Hovorím Marcelke dávaj pozor. Položil som panej ruku na chrbát a krátko som sa pomodlil. Pýtam sa čo cítite teraz, kde je tá bolesť?
Ona vravi: Už nie je a vy možete toto robiť?
Hovorím Marcelke, videla si aké je to prosté a učinné? Na vlastné oči videla uzdravenie uprostred davu ludi.

S pani predavačkou sme sa potom chvíľu rozprávali čo Pán Ježiš povedal o tých, ktorí v neho uveria a čo budú robiť a že sa máme modliť za seba navzájom aby sme ozdraveli.
Bola prekvapená lebo sa pokladala za veriacu, dokonca vravela, ze číta a pozná Písmo ale rozumela tomu tak, že táto moc odišla s Pánom Ježišom.
Zaujímavé však je, že ak táto moc podľa nej už nie je v cirkvi potom od koho očakávala pomoc?
Nesprávne vyučovanie nám bráni rozumiet a prijať čo už v Pánovi Ježišovi Kristovi veriaci človek má získané.

Informácie o Martin Petrovic

Redakčné články